Laboratorium

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Laboratorium wyposażone jest w 5 niezależnych stanowisk śledczych. Codziennie odzyskujemy dane z wielu nośników, od uszkodzonych smartfonów, dysków twardych czy pendrive po karty pamięci i karty SIM. Odzyskujemy dane ze wszystkich telefonów komórkowych będących na rynku bez względu na rodzaj uszkodzenia.
Ogranicza nas tylko fizyczne uszkodzenie pamięci badanego nośnika.

10 letnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich wymaganych procedur bezpieczeństwa.


Czym się zajmujemy, kim jesteśmy.

ADAYA LAB istnieje od 2006 roku
Laboratorium wyposażone jest w profesjonalne i specjalistyczne urządzenia, które pozwalają wykonać usługi odzyskiwania danych z niemal 100% skutecznością.

Jako jedyni i pierwsi w Polsce od 11 lat wykonujemy odzyskiwanie danych w przypadkach uszkodzonych telefonów poprzez odczyt danych bezpośrednio z kości pamięci tzw. Chip-Off.


Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa


Stosujemy ochronę przed ESD zapewniając bezpieczeństwo elementom elektronicznym wrażliwym na wyładowania elektrostatyczne.

Wdrożyliśmy politykę prywatności i poufności danych.
Każde zabezpieczone dane są szyfrowane i składowane na oddzielnych macierzach danych odseparowanych od sieci zewnętrznych.


Co nas wyróżnia

Profesjonalne usługi odzyskiwania danych!
Odzyskujemy dane ze wszystkich sprawnych i uszkodzonych telefonów komórkowych, smartfonów, kart SIM, dysków twardych, kart pamięci, pendrive, nawigacji GPS, tabletów, dyktafonów, rejestratorów video i innych urządzeń elektronicznych.

Uszkodzenia fizyczne układów, zalane telefony czy zablokowane kodem, połamana elektronika jak również dane po przywróceniu ustawień fabrycznych są codzienną pracą specjalistów w naszym laboratorium.

Zabezpieczamy dane fizycznie w każdym przypadku nie uruchamiając nośników danych np. telefonów komórkowych/smartfonów. Tworzymy ich wierną kopię pamięci na której analizujemy usunięte dane.

Analiza danych poprzez wykorzystanie wielu narzędzi z dziedziny informatyki śledczej pozwala na odzyskanie dużo większej ilości danych niż stosowanie procesów automatycznych. Każde zlecenie odzyskania danych jest analizowane pod kątem pełnych jak i fragmentów danych które mogą być kluczowe.